اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۲۹)فرد متوسط و ثروتمند

اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۲۹)فرد متوسط و ثروتمند

متوسط و ثروتمند

اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۲۹)فرد متوسط و ثروتمند

مشاهده ویدیو

اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۲۹)فرد متوسط و ثروتمند

در این ویدیو به فرد متوسط و ثروتمند اشاره شده است فرد متوسط فردی است که دوست دارد بسختی کار کند تا به هدفش برسد و فرد ثروتمند فردی است که از اهرم برای رسیدن به خواسته اش استفاده می کند

حال به یک مثال اشاره می کنیم

حساب کنید فردی می خواهد از شهر بندرعباس به شهر تهران مراجعه کند

این فرد می تواند از طریق هوایی به این شهر مراجعه کند یعنی با هواپیما به تهران مسافرت کند یا اینکه با قطار این مسیر را بپیماید یا اینکه با خودرو شخصی خود این مسیر را طی کند یا حتی پیاده این مسیر را بپیماید

حالا فرض کنید فرد متوسط با پای پیاده از بندرعباس به سمت تهران حرکت کند شاید در نهایت به تهران برسد ولی ممکن است ۱۵ روز یا یک ماه طول بکشد که به تهران برسد و بسختی باید تلاش کند تا در نهایت این مسیر را بپیماید

مطمینا به دلیل سختی مسیر احتمال دارد در مسیر تسلیم شده و از ادامه مسیر باز بماند.

 

متوسط و ثروتمند

این شرح حال خیلی از افراد است که یا کسب و کاری دارند یا اینکه کارمند هستند و در تلاش برای رسیدن به خواسته های خود از مسیر سخت هستند مسیری که شاید مدت زمان زیادی طول بکشد تا به هدف خود دست یابند.

ولی افراد ثروتمند در ابتدا فکر می کنند که از چه اهرمهای می توانند در مسیر خود استفاده کنند که خیلی سریعتر به اهدافشان دست یابند و همچنین در مسیر هم اهرمهای دیگری را اضافه میکنند.

اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۲۹)فرد متوسط و ثروتمند

حال سوالی که شاید برایتان پیش اید این است که من افراد ثروتمندی را دیده ام که بسختی کار می کنند و زمان زیادی کار می کنند و حتی روزهای جمعه هر سرکار هستند پس ایا انها بسختی کار نمی کنند؟

تفاوتی که این افراد با افراد متوسط دارند این است که انها از قبل اهرمهایی را در کسب وکار خود قرار داده اند که شما نمیبنید و قبل از شروع به اهرم ها فکر کرده اند

و همچنین این افراد عاشق کارشان هستند و همین عشق و علاقه سبب می شود که ایده پرداز و خلاق شوید وقتی ایده پرداز و خلاق شوید در نتیجه ایده به ذهنتان خواهد رسید که باز هم از اهرمهای جدیدی برای کسب و کارتان استفاده کنید و در نتیجه باز هم سرعت رسیدن به خواسته هایتان بیشتر خواهد شد.

هدف از ارایه این موضوع

هدف از ارایه این موضوع، این بود که شما به این فکر کنید در اطراف شما چه اهرمهایی وجود دارد که میتوانید از انها استفاده کرده و به کسب و کار خود شتاب دهید؟

شاید می بایست کسب و کار سنتی خود را اینترنتی کنید، شاید می بایست در یک حوزه چندین کتاب مطالعه کنید، شاید روش های بازاریابی را می بایست بیاموزید و هر موضوعی که میتواند شما را به فردی هوشمند و ثروتمند تبدیل کند.

به امید روزی که شما را در قله های بالای موفقیت و ثروت ببینیم

شاد و ثروتمند باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

There are no products

تبریک به شما به عنوان یک فرد مثبت و ارزشمند