قوانین و مقررات

قوانین و مقرارت سایت

 ۱- این وب سایت یک سامانه یادگیری برای شما علاقمندان به در حوزه مالی، انتخاب شغل مناسب و مطالب انگیزشی می باشد، برای استفاده بهتر از دوره ها و آموزش های این سایت پیشنهاد می کنیم در سایت عضو شوید.
۲- در این سایت دوره های آموزشی در دو گروه رایگان و پولی قرار دارد، که می توانید از هر دو گروه این دوره های آموزشی به صورت همیشگی برای شخص خودتان استفاده کنید.
۳- استفاده از دوره های آموزشی رایگان و پولی در این وب سایت انجام می گیرد و از شما می خواهیم برای تداوم تولید دوره های آموزشی از نشر این دوره ها به صورت غیر مجاز و کپی در وب سایت ها و رسانه های دیگر خودداری نمایید.
۴- استفاده از دوره های آموزشی این وب سایت فقط برای کسانی می باشد که در این وب سایت عضو شده باشند.
۵- کلیه حقوق مادی و معنوی محتواهایی که در این وب سایت قرار می گیرد، متعلق به وب سایت میلیاردرها و آقای شهاب بشیری می باشد. و فقط شخصی که این محصول را خریداری نموه است به همراه خانواده اش می تواند از محصولات خریداری شده استفاده نماید و استفاده از این محصولات برای هر فرد دیگری غیر از فرد خریدار و خانواده او، غیر شرعی و حرام می باشد و ما از بابت رضایت نداریم
۶- برای خرید دوره های آموزشی می توانید از صفحه هر دوره اقدام به خرید دوره ها نمایید.
۷- شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار هیچ کس دیگری قرار بدهید، و یا به کسی اجازه بدهید به حساب شما و محتوای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. شما مسئول استفاده‌ از وب سایت و محتوای خریداری‌شده با حساب و نام کاربری خود می باشید. همچنین تمام مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، با خود شما است.
۸- کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در دیدگاه‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اکانت آن کاربر در اولین فرصت سلب دسترسی می گردد.
۹- اسم هیچ سایت یا شخص همکاری را در دیدگاه‌ها چه به خوب و چه بد نیاورید.
۱۰- لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.
۱۱- لطفاْ در زمان مطرح کردن سوالی در بخش دیدگاهها ، به مسایل و قوانین جمهوری اسلامی احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جداْ خودداری فرمایید. که در این صورت ، دسترسی کاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد.
۱۲- مسئولیت نگهداری نام کاربری و پسورد بر عهده خود شما می باشد و محرمانگی اطلاعات شما نزد سایت محفوظ می باشد.
۱۳- وب سایت میلیاردرها امکان عودت وجه در دوره های پولی دانلودی را ندارد، به دلیل اینکه محصولاتی که از نوع دانلودی می باشند، به صورت کامل در اختیار خریدار قرار می گیرد.

تبصره ۱:

منتهی جهت اعتماد شما به محصولات سایت ما، می توانید از گارانتی دوره ها استفاده نمایید، به این صورت که تا ۴۸ ساعت پس از دریافت دوره ها، در صورت عدم رضایت از دوره، می توانید یک ایمیل با عنوان استفاده از گارانتی دوره به ایمیل سایت یعنی(info@milyarderha.com) ارسال کنید و نام و نام خانوادگی، شماره کارت و تاریخ خرید محصول را در ایمیل ارسالی ذکر نمایید تا در اسرع وقت کل وجه پرداختی به حسابتان واریز گردد.
همچنین می توانید یک پیامک با عنوان استفاده از گارانتی دوره، به شماره موبایل ۰۹۱۲۹۳۰۴۹۶۶ ارسال نماید تا کل وجه دوره به حسابتان واریز گردد.

تبصره ۲:

دقت شود پس از مهلت تعیین شده در سایت (۴۸ ساعت پس از خرید دوره)، امکان عودت وجه پرداختی مقدور نیست.
۱۴- لطفا قبل از تهیه دوره ها، حتما به ویژگی های هر دوره توجه کنید که انتخاب درستی در جهت تهیه دوره های دانلودی نمایید.
۱۵- کلیه محتوی و حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شهاب بشیری می باشد.
۱۶- استفاده از دوره های آموزشی این وب سایت، مستلزم خواندن قوانین و مقررات آن می باشد، و در صورت استفاده از این وب سایت نشان دهنده تایید و رعایت قوانین این وب سایت می باشد.

شرایط عمومی استفاده از سایت میلیاردرها – مشترک برای کاربران حقیقی و حقوقی

وب‌ سایت میلیاردرها، یک سایت تخصصی در حوزه اطلاعات آموزشی مالی، شغلی و انگیزشی می باشد که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ثبت و ایجاد شده و در حال فعالیت است.
این وب‌ سایت ‌به عنوان یک سایت الکترونیکی، پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و در صورت نقص این قوانین توسط کاربران، دسترسی کاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد.

پشتیبانی و رسیدگی به شکایات مردمی

کسانی که از محتوی یا محصولات این وب سایت از رضایت کافی برخوردار نیستند می توانند با ما به عنوان مدیران این سایت از طریق فرم تماس با ما و همچنین شماره تماس های قرار داده شده در سایت ، در ارتباط باشند و مشکلات خود را برای ما ارسال فرمایند.
از اینکه با مطالعه قوانین و مقررات، ما را در ارائه خدمات بهتر به شما همراهان گرامی یاری می کنید، کمال تشکر و قدردانی را داریم.
با تشکر شهاب بشیری