دوره رایگان آموزش موفقیت مالی و جذب ثروت

 

 

ثبت نام دوره رایگان آموزش موفقیت مالی و جذب ثروت

 

جذب ثروت

 

 

 

    bag_of_money این هدیه‌ای است کاملاً رایگان که برای شما داریم!

 

دوره رایگان آموزش موفقیت مالی و جذب ثروت فرصتی را برای شما فراهم کرده است که بتوانید مهارتهای لازم را در زمینه رشد سطح مالی خود را کسب کرده  و علاوه برا اینکه قادر خواهید بود ذهن خود را ثروتمند کنید، توانایی افزایش دارمد را نیز کسب خواهید کرد و در مسیر  صحیح جذب ثروت قرار خواهی گرفت

قبل از ثبت نام رایگان در دوره موفقیت مالی و جذب ثروت ، این فیلم را ببینید:


 

 

 

فیلم معرفی دوره

ثبت نام دوره رایگان آموزش موفقیت مالی و جذب ثروت

برای دانلود 10 درس کاملاً رایگان و کاربردی کافیست فرم زیر را تکمیل کنید

 

 

دانلود رایگان فیلم 10 درس

 

 

 

   

 با شرکت در این دوره چه چیزهایی دریافت می‌کنم؟

10 درس آموزش موفقیت مالی و جذب ثروت آن هم به صورت رایگان! در قالب بیش از 1 ساعت فایل صوتی دانلودی و کاملاً کاربردی! در این دوره آموزشی، «شهاب بشیری »،‌ مربی و مدرس موفقیت مالی و جذب ثروت مطالب ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد که طبق برنامه زمان بندی زیر برای شما ارسال می‌شود

بلافاصله بعد از ثبت نام: فایل تعهد

یک روز بعد: روشهای هدفگذاری

دو روز بعد: مباحث مربوط به فراوانی

سه روز بعد: عملکر سیستم مغز در ثروت سازی

چهار روز بعد:  نقش باورها در ثروتمند شدن افراد(قسمت اول)

پنج روز بعد: نقش باورها در ثروتمند شدن افراد(قسمت دوم)

شش روز بعد: روشهای پس انداز کردن

هفت روز بعد: جلسه و هشتم و نهم و دهم: روشهای سرمایه گذاری، هماهنگی باورها و خواسته ها، قانون جذب

 

فقط کافیست روی دکمه دانلود کلیک کنید و فایل‌های آموزشی را در ایمیل خود دریافت کنید

این مهارت‌ها باید در مدارس به ما آموزش داده می‌شد

در بسیاری از کشورهای پیشرفته حتی از دوران کودکی روی ذهن کودکان کار می کنند تا از همان زمان ذهن ثروتمندی داشته باشند و حتی در مدارس و دانشگاهها برخی از این دروس تدریس می شود ولی بهر حال در کشورمان این زمینه فراهم نگردیده و ذهن ما بر اساس باروهایی که پدر و مادر، دوستان، اطرافیان نزدیک، رسانه ها و.. در ما ایجاد می کنند باعث شده در اغلب مواقع باورهای منفی درما شکل گرفته و همان باورها زندگی امروز ما را شکل داده است. کار کنیم و از زندگی افراد موفق و ثرتمند الگو گرفته تا هر چه سریعتر در مسیر کسب ثروت قرار بگیریم وم

در هر صورت هنوز هم دیر نیست و باید گذشته ها رو فراموش کرد و از همین حالا روی ذهن، افکار و باورهایمان کار کنیم تا به نتیج مورد نظر خود دست یابیم.

و من خوشحالم که در خدمت عزیزانی جون شما هستم که حاضرید برای یادیگیری خود زمان صرف کنید و مطمینا بزودی به نتیج خیلی خوبی دست خواهید یافت.

چرا این دوره آموزش موفقیت مالی و جذب ثروت ۱۰۰% رایگان است؟!

این سوالی است که بسیاری از افراد قبل از این که در سایت ما عضو شوند می‌پرسند و البته برخی نیز تصور می‌کنند این دوره به این دلیل رایگان است که محتوای زیادی ندارد!! اما باید بگویم که این تصوّر کاملاً اشتباه است.

مطالب ارائه شده در این دوره بسیار مفید و کاربردی هستند و ایمان دارم که اگر از این مطالب به خوبی استفاده کرده و تمارین آن را انجام دهید در عرض سه ماه به نتایج خیلی خوبی دست خواهید بطوریکه هم با استاندارهای قوانین ثروت اشنا خواهی شد و هم اینکه در عرض سه ماه تاثیراتی در افزایش سطح درامد شما خواهد داشت.

این دوره اگر به صورت حضوری برگزار می‌شد، قیمت آن بیش از 60 هزار تومان می بود و ما به این دلیل آن را رایگان ارائه کردیم که شما کیفیت آموزش‌های ارائه شده ما را ببینید و با خیال راحت آموزش ببینید.

بنابراین می‌توانید رایگان، بدون هیچ نگرانی و بدون حتی پرداخت یک ریال، از مطالب آموزشی یک کلاس به ارزش 60000 تومان استفاده کنید

چرا ثروتمند بودن ضروری است؟

شاید مهمترین موضوع در زندگی، بدست آوردن ثروت نباشد اما یکی از مهمترین و پایه ای ترین اصول برای رسیدن به شادی و موفقیت در زندگی، ثروت است. وقتی در فقر باشیم نمی توانیم به اهداف و رویاهمان دست پیدا کنیم و چگونه می خواهیم به عزیزانی که دوستشان داریم کمک کنیم و  چگونه می توانیم به پدر و مادرمان کمک کنیم  پس برای پایه گذاری یک زندگی موفق نیازمند ثروت هستیم.

 

مطمئنم شما نمی‌خواهید مانند فرد سمت راست در تصویر باشید

رر

 

دوره موفقیت مالی و جذب ثروت برای چه کسانی مناسب است؟

موضوع موفقیت مالی و جذب ثروت آنقدر گسترده است که واقعاً لازم نیست بگوییم که چه کسانی به این مهارت‌ها نیاز دارند!

اندرو کارنگی پادشاه صنعت آهن امریکا و فردی که به ناپلئون هیل ماموریت داد با ثروتمندان دنیا مصاحبه کند و در نهایت ناپلِئون هیل با 500 ثروتمند بزرگ دنیا از جمله اندروکارنگی ملاقات کرد و کتابی رو نوشت با عنوان بیندیشید و ثروتمند شوید که یکی از پرفروشترین کتابها در زمینه ثروت در جهان شد و در حال حاضر در لیست 100 کتاب برتر سایت آمازن(بزرگترین سایت اینترنتی جهان) قرار دارد در این کتاب اندروکارنگی اشار کرده بود که هر کس قادر باشد تملک کامل ذهنش را بدست آورد قابلیت تملک هر چیز دیگری را نیز بدست خواهد آورد.

و این نشان می دهد که می بایست روی ذهنمان کار کنیم رو افکار و باورهایی که بواسطه پدر و مادر، اطرافیان ، دوستان ، رسانه ها و … شکل گرفته کار کنیم تا با اصلاح آن باورها در مسیرموفقیت و کسب ثروت قرار گیریم.

این مهارتها برای هر فردی لازم است و از دانش اموزان گرفته تا دانشجویان و فارق التحصلان دانشگاهی و همچنین افراد دیپلمه، کاسب،فروشندگان، شغل ازاد، کارمندان بخش دولتی و خصوصی، مدیران و برای هر جنسیتی چه زن و چه مرد، در هر سنی و با هر شرایطی لازم است و هیچ محدودیتی برای ثروتمند شدن افراد وجود نداره و همه می توانند از این اموزشها استفاده نمایند و به نتایج خوبی دست یابند.

و این آموزشها، تنها مناسب افرادی نسیت که حاضر نیستند زمان صرف کنند و بهای رسیدن به موفقیتشان را بپردازند یا اینکه ثروتمند شدن را حتی یکی از عوامل خوشبختی نمی دانند برای انها مناسب نیست و توصیه نمی گردد  و برای سایر دوستان توصیه می شود.

                  درباره مدرس این دوره آموزش موفقیت مالی و جذب ثروت

شغل مورد علاقه 

مدرس این دوره:

شهاب بشیری 

مشاور و سخنران دوره های موفقیت مالی و جذب ثروت

نویسنده کتاب لذت ثروت سریع

نویسنده بیش 70 مقاله آموزشی

 

  سخن پایانی

برای ثروتمند شدن می بایست ابتدا دانش تخصصی ثروت را بیاموزیم و سپس مهارت بدست اوردن آن را کسب کنیم و در نهایت بتوانیم آنرا به نقاط قوتمان تبدیل کنیم طوری که جزیی از وجودمان بشه در این صورت موفقیت و ثروت را وارد زندگیمان خواهیم کرد.

همیشه در نظر داشته باشیم اگر می خواهیم ثروتمند باشیم فقط به فکر خودمان نباشیم و دیگران را هم در این کار سهیم کنیم

 

 

 

ثبت نام در دوره رایگان موفقیت مالی و جذب ثروت

 

 

برای دانلود 10 درس کاملاً رایگان و کاربردی کافیست فرم زیر را تکمیل کنید

 

 

 

 

 

                                      

دانلود رایگان فیلم 10 درس

 

  

 

 

                        ویژگی مشترک افراد قدرتمند دنیا

افراد موفق و ثروتمند جهان همچون ریچارد برانسون، استیو جابز، بیل گیتس، الون ماسک، بارباراکوران و… نسبت به کاری که انجام می دهند وسواس داشتند و آرزوی تمام نشدنی شان بهتر و بهتر شدن بود و این عشق و علاقه به اشتیاق سوزان تبدیل شده بود و سبب نتایج خارق العلاده ای برای انها شده بود و اینکه چطوری میتوانند خدمات بهتر و با کیفیت تری به جهان ارایه کنند.

 

 

ثبت نام در دوره رایگان موفقیت مالی و جذب ثروت

برای دانلود 10 درس کاملاً رایگان و کاربردی کافیست فرم زیر را تکمیل کنید

 

                                    

  دانلود رایگان فیلم 10 درس

 

  

 

 هشدار!

در صورت شرکت نکردن در این دوره بیش از 1 ساعت مطالب آموزشی بسیار پرکاربرد در زمینه موفقیت مالی و جذب ثروت را از دست می‌دهید

شاید این یک فرصت بسیار عالی برای رشد مهارت‌های فردی شما باشد. این فرصت را از دست ندهید

 

مجموعه آموزش موفقیت مالی و جذب ثروت

تلفن:   02133688656  – 09129304966

ایمیل: info@milyarderha.com

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید…

Instagram-logo-full-official

 

 

 

 

 

آدرس اینستاگرام:  jazb_servat