بهترین ایده های پولساز کدامند؟

ایده های پولساز

بهترین ایده های پولساز کدامند؟

ایده های پولساز

برای اینکه ثروتمند شویم می بایست بتوانیم ایده های پولسازی را پیدا کرده و اجرا کنیم

در این مقاله اشاره می شود که چگونه می توانیم ایده های پولساز را پیدا کنیم و چگونه این ایده ها به پول تبدیل کنیم . به ۳ روش  و رمز موفقیت افراد ثروتمند ایرانی و خارجی اشاره می کنیم و توضیح می دهیم چگونه این ایده های پولساز سبب متحول شدن کسب و کارشان شده است.

ایده های پولساز چه ایده هایی هستند؟

در هر حرفه ای که کار کنید می توانید خلاق و ایده پرداز باشید و ایده هایی را دریافت کنید و در نهایت با اجرای این ایده های پولساز درامد خود را بخوبی افزایش دهید

ایا هر فردی می تواند ایده پولساز را دریافت کند؟

 هر فردی قادر به ایده پردازی است و معمولا ایده های پولساز توسط شخصیت های پولساز ایجاد می شود و در اغلب مواقع این افراد قدرت اجرای ان ایده ها را نیز دارند و سبب افزایش دارایی های خود می گردند.

پس همه می توانند ایده پرداز باشند ولی مهم ایده پولساز است که برای اینکار می بایست شخصیت خود را رشد دهیم تا مطابق با همان شخصیت ایده های پولسازی را دریافت کرده و اجرا نماییم.

چند ایده پولساز

همانطوری که اشاره شد ایده های پولساز خیلی زیاد هستند که در این مقاله به چند مورد مهم اشاره می شود

۱- فروش اینترنتی محصولات

اولین مورد فروش اینترنتی محصولات است

شما در هر حوزه ای باشید می توانید کسب و کار خود را اینترنتی کنید و پولساز شوید خیلی از کسب و کارهای کنونی سنتی هستند به همین دلیل امکان رشد انها مقدور نیست

هم اکنون برخی از شرکتهای اینترنتی اینقدر خوب عمل می کنند که حتی خودروها را هم بصورت اینترنتی خرید و فروش میکنند و روزبروز جهان به سمتی پیش خواهد رفت که دیگر کسب و کارهای سنتی از بین خواهند رفت و جای خود را به کسب و  کارهای نوین و اینترنتی خواهند داد

من چگونه از بازار اینترنت کسب درامد کنم؟

سوال خوبی بود برای فروش اینترنتی می بایست این سوالات را از خودتان بپرسید

من چه خدمات یا محصولی را ارایه می کنم و چگونه می توانم به صورت اینترنتی انها را ارایه کنم؟

بزرگترین شرکتهای ایرانی در حوزه کاری من چه شرکتهایی هستند و چگونه می توانم از انها الگوبرداری کنم؟

بزرگترین شرکتهای بزرگ جهانی در حوزه کاری من چه شرکتهایی هستند و چگونه می توانم از انها الگوبرداری کنم؟

ایا بازار ایران را بخوبی بررسی کردم و خدمات من خریدار دارند؟

چگونه می توانم محصولاتم را به روشی ارایه کنم که نسبت به سایر رقبا متمایزتر شوم؟

چه ایده پولسازی را در همین کسب و کارم می توانم پیاده سازی کنم که باز هم برای من سود اور باشد؟

برای اینکه کسب و کارم را اینترنتی کنم می بایست در مرحله اول چکاری را انجام دهم؟

و خیلی سوالات دیگری که سبب می شود ما به آگاهی برسیم و دیدگاه درستی از توانایی های خود و بازار کار داشته باشیم و مطمینا با پاسخ به این سوالات احتمال دریافت ایده های پولساز بیشتری وجود دارد.

 

علم ثروت

میشه چند نمونه کسب و کار اینترنتی پولساز نام ببرید؟

بله حتما

داشتن یک سایت و فروش واسطه خدمات

شما می توانید یک وب سایت داشته باشید و این وب سایت را مخصوص تبلیغات شرکتهای مختلف قرار دهید و از همین طریق سوداری نمایید

برای این کار می بایست حوزه کاری خود را مشخص کنید بینید به چه حوزه ای علاقه مند هستید و دوست دارید برای چه افرادی تبلیغ کنید؟

علاقه شما رمز موفقیت و باقی ماندن شما در همان حوزه کاری است

اگر شما در حوزه ای تبلیغ کنید و علاقه ای نباشد با کوچکترین موانع تسلیم می شوید و ادامه نمی دهید پس علاقه خیلی مهم است.

پس می توانید یک حوزه را انتخاب کنید که به ان علاقمند باشید و سپس برای شرکتهای معتبر تبلیغ کنید.

راه اندازی سایتی برای معرفی بهترین موضوعات

مثلا می توانید بهترین شرکتهای گردشگری در ایران را معرفی کنید، بهترین اساتید در حوزه موفقیت و ثروت را معرفی نمایید، بهترین دانشگاههای کشور را معرفی کنید، بهترین شرکتها در حوزه تامین وسایل کودک را معرفی کنید، بهترین اموزش برای کودکان و یا بزرگسالان را معرفی کنید.

بهترین ارایشگاههای استانهای مختلف یا کشور را معرفی نمایید، بهترین کتابها را در حوزه های مختلف معرفی نمایید، پردرامدترین مشاغل ایران را معرفی نمایید و هر اطلاعاتی که میدانید برای افراد جذاب است را  انتخاب کرده و در سایت یا وبلاگ تان معرفی کنید.

محصول اموزشی درست کنید

اگر به حوزه ای علاقمند هستید براحتی می توانید با مطالعه عمیق تر در ان حوزه شروع به اموزش در ان حوزه کنید و اموزشهای خود را در وبسایتتان بفروش برسانید

هر چند در این حوزه میبایست تخصص داشته باشید و در هر صورت اگر تجربه ای دارید یا اطلاعاتی دارید که میدانید که برای دیگران ارزشمند است و می توانید مشکلی را حل کنید  و ارزشی را خلق کنید حتما شروع کنید و قدم اول را بردارید.

 

 

ایده های پولساز

 

 

کتاب الکترنیکی بنویسید

اگر اطلاعات خوبی در یک حوزه دارید و تجربه ای دارید که می تواند به دیگران انتقال دهید، می توانید تجربه خود را در غالب یک کتاب ارایه کنید و به فروش برسانید.

کتاب خود را هم  می توانید به صورت چاپی بفروش برسانید و هم یک نسخه الکترونیکی از ان در در وبسایت خود قرار داده و از ان کسب درامد کنید.

برخی ها برای افزایش اعتبار خود کتاب می نویسند و برخی هم هستند که عاشق نوشتن کتاب هستند و انقدر ایده پرداز و خلاق هستند که می توانند کتابهای باکیفیتی را نوشته و وارد بازار کنند.

 در حقیقت هر فردی که تجربه ای داشته باشد که بتوانند به دیگران کمک کند و مشکلی را حل کند می تواند با نوشتن کتاب هم ارزش افرینی کند و هم به درامد خوبی دست یابد.

موسیقی بسازید

حتی اگر به اهنگ و نواختن موسیقی علاقه مند هستید می توانید وارد همین حوزه شوید و محصولات خود را بصورت صوتی و یا ویدیویی اماده کرده و در وب سایتتان بفروش برسانید

حتی می توانید از شبکه های اجتماعی که امروزه بخوبی رشد کرده استفاده نمایید و محصولات خود را تبلیغ کنید که سبب شوید افراد علاقه مند به حوزه خود را پیدا کرده و محصولاتان را به انها ارایه کنید و مطمینا اگر کار باکیفیتی ارایه کنید هم مشتریان شما راضی تر خواهند بود وهم درامد شما بیشتر خواهد شد.

سایتی برای پاسخگویی به سوالات در حوزه های مختلف می توانید طراحی کنید

حتی می توانید در یک حوزه که تخصص دارید یا علاقمند هستید و مطالعه می کنید سایتی را راه اندازی کنید که فقط به سوالات افراد در یک حوزه خاص پاسخ دهد شاید هم بتوانید از چند فرد متخصص استفاده کنید و با انها همکاری کنید  و در چند حوزه که ان افراد متخصص هستند سایتی را راه اندازی کنید که به سوالات افراد علاقمند در ان حوزه ها پاسخ دهید و حتی سوالات زیادی را جمع اوری کرده و در غالب فایلهای صوتی و ویدیویی پاسخ دهید یا سایت با عضویت اشتراک ویژه راه اندازی کنید که افراد با پرداخت مبلغی عضو سایتتان شوند و از مطالب ان بصورت ماهانه یا سالانه فقط با همان عضویت ویژه استفاده کنند.

جمع بندی این بخش

در این بخش متوجه شدیم که براحتی می توانیم از بهترین ایده های پولساز استفاده کنیم و ضمن ارایه یک خدمت و بهتر کردن زندگی دیگران، خودمان هم ثروتمند شویم

و مطمینا بزودی تمام کسب و کارها اینترنتی خواهند شد و درامدزایی این کسب و کارها بسیار بیشتر از کسب و کارهای سنتی است

حتما به این موارد بیشتر فکر کنید و از بهترین ایده های پولساز برای تحقق خواسته هایتان استفاده نمایید.

۲- استفاده از رمز موفقیت جف بزوس و خلق بهترین ایده پولساز

جف بزوس که اخیر با رشد درامدی که در امازون تجربه کرده است حتی از بیل گیتس(ثروتمندترین فرد دنیا) نیز پیش افتاده  است ایشان رمز موفقیت شرکت امازون را در ۳ ایده بزرگ خلاصه می کند که در این بخش به انها می پردازیم

الف) مشتری مداری

یکی از مهمترین عوامل موفقیت شرکت بزرگ اینترنتی و خرده فروشی امازون، مشتری مداری بوده است در حقیقت این موضوع اینقدر مهم بوده که جف بزوس از ان به عنوان بزرگترین ایده برای موفقیت خود نام برده است

 

 

ایده های پولساز

چرا مشتری مداری مهم است؟

در حقیقت زمانی کسب و کار شما سود اور خواهد شد که بتوانید فروش خوبی داشته باشید و لازمه فروش خوب، جذب مشتریان خوب است و می بایست طوری با مشتریان خود برخورد نمایید که انگار خودتان می خواهید ان محصول را خریداری کنید و اینقدر محصولتان ارزشمند باشد که هم مشتریان از ان رضایت داشته باشند وهم خودتان از ارایه ان رضایت قلبی داشته باشید و بهترین راه برای تشخیص رضایت مشتریان این است که خودتان را به جای مشتریانتان بگذارید و ببینید با این قیمت و کیفیت ایا خودتان هم این محصول و خدمات را می پذیرفتید؟

اگر پاسختان مثبت بود که عالی است و اگر اینطور نیست حتما به این فکر کنید که چگونه می توانید ارزشی را به محصول خود اضافه نمایید که سبب جلب رضایت مشتریان شود؟

و اقای جف بزوس بخوبی از این موضوع باخبر است و می داند این مشتریان هستند که این فرد را ثروتمند کردند پس مطمینا بهترین خدمات با بهترین شرایط را در اختیار انها قرار خواهد داد.

ب) نوآوری

دومین مورد از بهترین ایده های پولسازی  که جف بزوس از ان به عنوان یک ایده بزرگ یاد می کند، نوآوری است نوآوری بسیار اهمیت دارد و اگر مقداری در بازار ایران جستجو کنید خواهی دید افراد همان اموزشها و همان خدمات و محصولات ۱۰ سال پیش را ارایه می دهند  کمتر کسی هست که دنبال نوآوری  و ایده پردازی و خلاقیت و بهبود کیفیت محصول اش باشد

شما با همین روش می توانید خودتان را از سایر شرکتها متمایز کنید و فروش خود را افزایش دهید.

وقتی کارتان را دوست داشته باشید معمولا امکان ایده پردازی و نوآوری در کسب و کار شما بالاتر میرود و این خلاقیت و نوآوری سبب خلق ایده های پولسازی خواهد شد که شما را در نهایت به استقلال مالی خواهد رساند.

 

ایده های پولساز

 

تمرین

من در کسب و کارم چگونه می توانم نوآوری ایجاد کنم؟

و سعی کنید جدیدترین تغییرات و نواوری در حوزه خود را بررسی کرده  به کار ببنید با همین روش مطمینا بازار شما بسیار وسیعتر و درامد شما بسیار بیشتر خواهد شد.

ج) شکیبایی

یکی دیگر از ایده های پولسازی که جف بزوس از ان به عنوان ایده بزرگ موفقیت یاد می کند صبر و شکیبایی است

افرادی که در کسب وکارشان صبر و شکیبایی بیشتری دارند معمولا موفقترند معمولا این افراد در خرید و فروش موفق عمل می کنند چرا که در قیمتهای پایین محصولات خود را تهیه کرده و صبر می کنند تا به سود مورد نظرشان دست یابند و ان زمان خدمات خود را ارایه می کنند.

بیشتر مردم به دلیل شایعات بازار خیلی تحت تاثیر قرار گرفته و محصول یا خدماتی گران قیمت را تهیه کرده و خدمات خود را حتی ارزانتر از بازار ارایه میکنند و در برخی مواقع ضرر می کنند.

جف بزوس اگر صبر و شکیبایی نداشت و در مسیر باقی نمی ماند الان ثروتمندترین فرد جهان نبود این فرد از همان ابتدا تلاشهای زیادی را انجام داد و خیلی از تلاشهای ایشان به نتیجه منجر نشد اما باز هم تلاش کرد واین صبر و شکیبایی در مسیر و تسلیم نشدن او را به ثروتمندترین فرد جهان تبدیل کرد.

از شما می خواهیم یک مسیر موفقیت را برای خود انتخاب کنید و نسبت به قبل کمتر عجله کنید و صبورتر باشید مدتی این کار را  انجام دهید و نتایج را با قبل مقایسه کنید، خواهی دید در اغلب مواقع شرایط بسود شما خواهد بود.

 

ایده های پولساز

 

 

۳- ایده پولساز بعدی با رمز موفقیت عباس برزگر

یکی دیگر از ایده های پولساز را می خواهیم از زبان مردی بشنویم که قبلا یک روستایی با درامد خیلی پایین بوده و الان یکی از ثروتمندترین روستاییان ایران است.

سالها پیش چند گردشگر خارجی به منزل اقای عباس برزگر مراجعه نمودند و ایشان بدون هیچ چشم داشتی از انها پذیرایی کرده بود تا اینکه همان افراد عباس برزگر را به چند توریست خارجی دیگر معرفی کرده بودند و از انها نیز پذیرایی کرده بود و در نهایت ان افراد پول زیادی را در یک شب به او دادند که معادل ۲۰۰ روز کاری عباس برزگر بود

این پول به حدی زیاد بود که جرقه ای در ذهن اقای برزگر زده شده که وقتی می تواند در یک روز به اندازه ۲۰۰ روز بدست اورد چرا چیپس و پفک بفروشد و خلاصه این ایده پولساز را اجرا می کند و شروع به اجاره منزل خود به توریستها می هد

عباس برزگر چگونه ثروتمند شد؟

عباس برزگر پس از اینکه این ایده پولساز را دریافت کرده بود ابتدا خانه خود را به توریستها اجاره داده بود و وقتی مشاهده کرده بود که استقبال زیاد است مجدد خانه های دیگری را ساخته بود و برای اجاره در اختیار سایر توریستها قرار می داد و الان اجاره هر یک از خانه های ایشان در یک شب برای توریستهای خارجی حدود ۳ میلیون تومان است و چون تعداد زیادی از این خانه ها را دارد بسیار ثروتمند شد

وقتی ما اماده باشیم ایده های پولسازی را دریافت می کنیم که در صورت پیگیری انها زندگی ما را بکلی تغییر خواهد داد و زندگی اقای عباس برزگر بواسطه همین ایده پولساز تغییر کرد.

رمز دیگر موفقیت عباس برزگر صداقت بود

اقای برزگر پس از اینکه به این موفقیت دست یافته بود به غیر از اینکه ایده پولسازی را اجرا کرده بود نحوه رفتار با گردشگران خارجی را هم عامل مهمی برای ثروتمند شدن خود دانست

ایشان طوری با گردشگران رفتار می کند که انگار خانواده خود هستند و وقتی گردشگران این موضوع را حس می کنند مطمینا مشتریان وفادار انها خواهند شد و ایشان را به سایر گردشگران خارجی معرفی خواهند کرد

پس صداقت یکی از رموز موفقیت خیلی از ثروتمندان ایرانی و خارجی بوده است.

 

ایده های پولساز

ایا داشتن ایده های پولساز به تنهایی سبب ثروتمند شدن ما می گردد؟

مطمینا مجموعه عواملی سبب می شود که ما ثروتمند شویم و یک عامل به تنهای نمی تواند سبب موفقیت یک فرد شود شاید افراد زیادی را در اطرافتان ببینید که مدام ایده می دهند و شاید هم ایده های پولسازی بدهند ولی چون ان ایده ها را اجرا نمی کنند همچنان در فقر بسر می برند

اجرای ایده هاست که شما را از بین افراد ناموفق به سمت افراد موفق و ثروتمند جدا می کند وقتی قدرت و قابلیت اجرای ایده ها را داشته باشید ان زمان است که شما خیلی سریعتر از ان چیزی که فکر می کنید ثروتمند خواهید شد.

راهی سریع برای اجرای بهترین ایده های پولساز

همانطور که اشاره شد داشتن بهترین ایده پولساز خیلی مهم است و مهمتر از ان اجرای این ایده است که سبب ثروتمند شدن ما می شود هر اندازه ما بتوانیم از تکنیکهایی استفاده کنیم که سریعتر ایده های پولساز خود را اجر کنیم سریعتر هم به استقلال مالی خواهیم رسید

یکی از راه ها استفاده از قدرت قانون پارکینسون است قانون پارکیسنون می گوید که هر کاری را که شروع می کنید به همان اندازه ای که زمان برای ان تعیین می کنید همان زمان طول خواهد کشید تا ان پروژه به اتمام رسد

می توانید مثالی بزنید

بله، یادتان هست زمانی که دانش اموز بودید یا دانشجو،  و بخوبی نتوانسیتد در کلاسهای دانشگاهی یا مدارس شرکت کنید و فقط یک روز فرصت داشتید که مطالعه کنید و ان روز چنان با قدرت مطالعه کردید که موفق شدید ان درس را با موفقت پاس کنید و حتی در برخی مواقع نمره خوبی بگیرید

برخی مواقع حتی نمره شما از فردی که کل ترم را منظم در کلاس  درس حاضر شده و از همان ابتدا مطالعه کرده است از نمره ان فرد هم بیشتر می شود چرا؟

بخاطر احساس اضطراری است که شما در خود ایجاد کردید اگر اگاهانه بتوانید این احساس اضطرار را در خود ایجاد کنید قادر خواهی بود که کارهایی را انجام دهید که حتی در ذهن دیگران هم نخواهد گنجید و این قدرت قانون پارکینسون را نشان می دهد

ویدیوی قانون پارکیسنون و تاثیر ان در افزایش درامد را مشاهد نمایید

عشق و علاقه راهی قدرتمند برای خلق ایده های پولساز

یکی از مهمترین موارد برای ثروتمند شدن داشتن عشق و علاقه به کار است وقتی به کارمان علاقه داشته باشیم قادر به تولید ایده های پولساز خواهیم بود وهمین عامل سبب ثروتمند شدن ما و بهتر کردن زندگی دیگران خواهد شد.

چگونه علاقه سبب خلق ایده پولساز می شود؟

وقتی به کار خود علاقه داشته باشیم ایده پرداز و خلاق خواهیم شد و در همین حین اگر روی باورهای خود کار کنید و شخصیتی قدرتمند از خود بسازیم در نتیجه ایده های ما پولسازتر خواهند بود اگر الان ایده های پولسازی را دریافت نمی کنید یا به کارتان علاقه ندارید یا اینکه باورهای قدرتمندی را برای خود نساختید حتما به فکر کار مورد علاقه و بهبود شخصیتتان باشید.

وقتی باورهای قدرتمندی را در خود بسازید و از طرفی کارتان را دوست داشته باشید خودبخود ایده های پولساز را دریافت خواهی کرد که در نهایت با باور قدرتمند شما، یک ایده پولساز خلق خواهد شد که اگر شما این ایده پولساز را اجرا کنید خواهی دید که پول و ثروت به سمت شما جاری خواهد شد چرا که هر ایده ای را اجرا میکنید متناسب با سطح باور و شخصیتتان برای شما پول خلق خواهد کرد.

نمونه افرادی که ایده های پولساز خلق کردند

بیشتر ثروتمندان ایده هایشان پولساز بوده است چون هم باورهای قدرتمندی داشتند وهم به شغل خود علاقمندند و در همین حین مهارتهای خود را نیز افزایش دادند و مجموعه اینها سبب خلق ایده پولساز و ثروتمند شدن این افراد گردیده است.

استیو جابز فردی بود که شرکت اپل را به یکی از ثروتمندترین شرکتهای دنیا تبدیل کرد استیو جابر بسیار خلاق و ایده پرداز بود و ایده های پولساز زیادی را اجرا کرد و سبب تاثیر گذاری در زندگی دیگران و ثروتمند شدن خود و شرکت اپل گردید

الون ماسک هم فردی بسیارخلاق و ایده پرداز است و هم اکنون ایده های پولسازی و قدرتمندی را اجرا میکند که برای اولین بار در دنیا چنین طرح هایی در جهان اجرا می شود.

بابک بختیاری در ایران هم ایده های پولساز زیادی را در ایران اجرا کرده است و سبب ثروتمند شدن خود و بهبود زندگی مالی افراد زیادی شده است.

اقای جف بزوس مدیر عامل امازون، مایک زاکربرگ مدیر فیسبوک، عباس برزگر و افراد زیادی وجود دارند که کارشان را عاشقانه انجام می دهند و باورهای قدرتمندی را برای خود ساخته اند که سبب خلق ارزش و بهتر کردن زندگی دیگران و بهبود شریط مالی خود شده اند.

نتیجه گیری

در این مقاله به ۳ عامل مهم و رمز موفقیت افراد ثروتمند ایرانی و خارجی اشاره نمودیم و بررسی کردیم این افراد از چه ایده های پولسازی برای ثروتمند شدن خود و خلق ارزش و تاثیر در زندگی دیگران استفاده کردند.

حتما به این موارد توجه خاصی داشته باشید و به این فکر کنید شا چگونه می توانید مشابه همین موارد ایده های پولسازی را اجر نمایید و سبب ثروتمند شدن خود و بهتر کردن زندگی دیگران گردید.

دوره ده ماهه رونشناسی علاقه و پول

دوره 300 روزه علاقه و پول-22

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پانزده =

There are no products

تبریک به شما به عنوان یک فرد مثبت و ارزشمند