راز موفقیت بیل گیتس

۱۶ راز موفقیت بیل گیتس چیست؟

در این مقاله به ۱۶ راز موفقیت بیل گیتس اشاره خواهیم کرد و در مورد انها بحث خواهیم کرد که مطمینا دانستن این اطلاعات و بکارگیری  راز ثروتمندترین فرد جهان در زندگی شما سبب تغییرات زیادی در بهبود شرایط کنونی تان خواهد شد

پس این مقاله و نکات ان را با دقت مطالعه کرده و بکار گیرید

امیدورایم این ۱۶ راز موفقیت بیل گیتس بتواند اطلاعات شما را افزایش دهد و با بکارگیری انها شاهد افزایش درآمد و اتفاقات خوبی در زندگیتان باشید.

 ۱۶ راز موفقیت بیل گیتس

۱- اولین راز موفقیت بیل گیتس این است که در اولین فرصت رئیس خودتان باشید

اولین مورد راز موفقیت بیل گیتس خیلی مهم است و شما به این فکر کنید که ایا تا حالا فرد ثروتمندی را مشاهده نمودید که کارمند باشد؟

مطمینا خیر، شما زمانی ایده پرداز و خلاق خواهی شد که برای خودتان کار کیند در ان زمان است که می توانید سریعتر به استقلال مالی دست یابید

ایا اگر برای خود کار کنیم ثروتمند خواهیم شد؟

همیشه این طور نیست باید کاری را انجام دهیم که دوست داریم.

شما فرض کنید که بازار سنگبری خیلی پررونق باشد و درامدش هم زیاد باشد حال اگر شما وارد این بازار شوید آیا به همان نتایجی می رسید که سایر افراد ثروتمند  در ان حوزه رسیدند؟

مطمینا خیر

انها فقط در یک شغل پردرامد کار نکردند انها کارشان را دوست داشتند و چنان عشق و علاقه ای به کار داشتند که موانع زیاد در مسیر خود را براحتی از مسیر برداشتند و به این سادگی در مسیر تسلیم نشدند و همین عشق و علاقه سبب افزایش خلاقیت و نواوری این افراد شده و با اجرای ایده هایی ثروتمند شدند.

پس وقتی ما به این حوزه علاقه نداشته باشیم صرفا کارکردن در یک شغل پردرامد سبب ثروتمند شدن ما نخواهد شد بلکه می بایست هم برای خود کار کنیم و هم در شغل مورد علاقه خود کار کنیم.

در ان صورت است که مسیر رسیدن به استقلال مالی برای ما بسیار کوتاه تر و لذت بخش تر از قبل خواهد شد.

 

 

شغل مورد علاقه

 

 

۲- دومین راز موفقیت بیل گیتس: زندگی عادلانه نیست و شما به ان عادت کرده اید

البته دقت کنید تعبیر اشتباهی از این جمله نداشته باشید منظور بی عدالتی در جهان نیست، اتفاقا عدالت کاملا در جهان حکم فرماست و جهان دارای قوانینی منظم است که اگر در مسیر درست و همراستا با قوانین جهان تلاش کنیم بسیار موفقتر عمل خواهیم کرد و اگر در مسیر اشتباهی وارد شویم مطمینا نتایج و خروجی نیز اشتباه خواهد شد.

منظور بیل گیتس این است که اگر فردی معمولی باشیم و اقدام خاصی نکنیم یا اینکه با کوچکترین شکست دست از تلاش برداریم در نتیجه خروجی ما نیز فقر و بی پولی  خواهد بود و ما به فقر عادت می کنیم در نتیجه انگار عدالت برای ما برقرار نشده است چون تعداد ثروتمندان کمتر هستند و اگر تلاشی انجام ندهیم یک زندگی معمولی و فقیرانه خواهیم داشت

پس برای شکستن این عادت می بایست از همین امروز دست بکار شویم و خودمان را ثروتمند کنیم ان زمان است که درک خواهیم کرد عدالت در زندگی کاملا برقرار است.

همچنین قرار نیست ما مدام در زندگیمان دنبال رقابت با دیگران باشیم و از انها بهتر و بالاتر باشیم، ما می بایست به بهترین خود تبدیل شویم ان زمان است با عشق کار می کنیم و لذت میبریم و بهترین خود تبدیل خواهیم شد و اثری از خود در جهان باقی خواهیم گذاشت.

 

۳- سومین راز موفقیت بیل گیتس: فیلمهای تلویزیون واقعیت نیست

این نکته خیلی مهم است در فیلمها واقعیتها گفته نمی شود یا خیلی رویا پردزای می شود و یا اینکه مدام از تحسین افراد طبقه متوسط و فقیر بحث خواهد شد و ثروتمندان را افرادی کلاهبرادر و اختلاصگر معرفی میکنند و انقدر در تلویزیون در مورد اختلاص صحبت می کنند که ذهن ما باور می کند که اگر تلاش بیشتری انجام دهیم و ثروتمند شویم به ما برچسب اختلاصگر زده خواهد شد و این موضوع ناخوداگاه صورت می پذیرید و ما سالهاست شب و روز بسختی کار می کنیم و شرایط زندگیمان تغییر نمی کند.

واقعیت زندگی چیز دیگری است و به ما دروغ گفته اند اتفاقات خوب زیادی هر روز رخ می دهد افراد زیادی هر دقیقه ثروتمند می شوند ولی در تلویزیون هیچ موقع در مورد انها صحبت نمی کنند و نتیجه این می شود اکثر افراد جامعه در فقر بسر می برند یا زندگی معمولی دارند.

پس چاره چیست؟

بهترین راه حذف تلویزیون از زندگی است البته دقت شود این کار نباید خیلی سریع صورت گیرد و می بایست بتدریج شروع کنیم و اخبار و حوداث و … رو کمتر ببینیم و بتدریج اصلا اخبار نبینیم وسایر فیلمها و …

چون  روی ذهن ناخوداگاه ما تاثیر گذارند پس انها را مشاهده نکنیم با  همین تغییرات کوچک، خواهی دید که در عرض چند ماه شرایط زندگی شما تغییر خواهد کرد.

 

۴- چهارمین راز موفقیت بیل گیتس: ریسک پذیری

ریسک پذیری راز دیگر موفقیت بیل گیتس است شما در تجارت موفق نخواهی شد تا زمانیکه ریسک پذیر نباشید

اگر خیلی محتاطانه عمل کنید شاید مسیر ثروتمند شدنتان خیلی طولانی تر شود و شاید هم ثروتمند نشوید و کارمند باقی بمانید

پس در این دوران که عصر رشد تکنولوژی و فناوری است اگر ریسک پذیر نباشیم و کسب و کارمان هنوز سنتی باشد بزودی با ورود کسب و کارهای جدید، کسب و کار ما از بین خواهد رفت پس بسیار مهم است که انعطاف پذیر باشیم ریسک ها معقولانه ای را انجام دهیم تا شرایط و خروجی زندگی ما تغییر کند.

 

 

راز موفقیت بیل گیتس

 

 

۵- پنجمین راز موفقیت بیل گیتس: پذیریش شکست

اگر زندگینامه افراد موفق و ثروتمند را مطالعه کرده باشید خیلی از انها در مسیر بارها شکست خورده اند ولی دست از تلاش برنداشتند

افرادی مثل ادیسون، جیمز دایسون، جرالد، مایکل جوردن، بیل گیتس و … بارها در مسیر موفقیتشان با شکست مواجه شده اند ولی به این سادگی تسلیم نشدند و همچنان به مسیر ادامه دادند

ادیسون ۱۰۰۰ بار برای اختراع لامپ تلاش کرد و شکست خورد ولی باز یکبار دیگر تلاش کرد تا بلاخره موفق شد لامپ را اختراع کند و جهان را متحول کند.

چرا این فرد تسلیم نشد؟

چون هدف او بسیار بزرگ بود چون رسالتش را می دانست چون در شغل مورد علاقه خود کار می کرد چون در ذهنش لامپ را اختراع کرده بود و باور داشت در واقعیت این لامپ ر خواهد ساخت چون ایمان داشت

اگر همه این ایتمها را در خود ایجاد کنید مطمینا شما هم موفق خواهی شد مطمینا شما هم تاثیرگذار خواهی شد مطمینا شما لایق موفق شدن هستید و قادر خواهی بود خواسته های خود را براورده کنید و اینها در صورتی اتفاق خوهد افتاد که از شکست در مسیر نترسید و این ویژگیها را در خود ایجاد کنید

 

۶- ششمین راز موفقیت بیل گیتس: به اشتراک گذاری موفقیتان با دیگران

شما به عنوان یک فرد موفق می بایست نتایج موفیتتان را با دیگران به اشتراک بگذارید تقریبا اکثر افراد ثروتمند در به اشتراک گذاری اطلاعات خود سخاوتمند هستند و دانش کسب شده را در اختیار دیگران قرار می دهند

چرا ثروتمندان این کار را می کنند؟

در حقیقت انها باور دارند که اینقدر اطلاعات در جهان زیاد است که پایانی برای ان وجود ندارد و اگر ان را فقط برای خود بخواهند جایی برای ورود اطلاعات جدید در ذهنشان باقی نمی گذارند و برای اینکه به خودشان ثابت کنند که جهان سرشار از فراوانی است اطلاعات خود را به اشتراک می گذارند و باز اطلاعات جدیدی را دریافت کرده و مجدد رشد می کنند.

البته این موضوع به این معنی نیست تمام رموز موفقیت خود را منتشر کنند منظور این است بیشتر اطلاعات عمومی و حتی بخشی از اطلاعات تخصصی که می دانند اگر در اختیار دیگران قرار دهند می توانند به دیگران کمک کنند و ذهن خود را هم ازادتر سازند و شاید هم بخشی از اطلاعات که برایی انها خیلی مهم است فقط در اختیار خودشان باشد.

و یکی از رازهای بیل گیتس در شرکت مایکروسافت همین بوده است

پس اگر موفقیتی کسب کردید بخشی از موفقیت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

 

 

راز موفقیت بیل گیتس

 

 

۷- هفتمین راز موفقیت بیل گیتس: هر چیزی را مثبت و با عشق یاد بگیرید

هفتمین راز موفقیت بیل گیتس این است که هر چیزی که می خواهید یاد بگیرید با عشق بیاموزید در این صورت است که شما این مطالب را بخوبی فرا گرفته و حتی بخوبی می توانید به دیگران انرا بیاموزید.

وقتی با عشق واز طریقی مثبت موضوعی را یاد بگیرید خلاق و ایده پرداز خواهی شد و این خلاقیت باعث شد دست به اقداماتی بزنید که زندگی خود را دگرگون کنید.

اگر یادتان باشد در مدارس و دانشگاهها، اغلب درسهایی که ارایه می شود را بسختی یاد می گیریم و هدفمان فقط کسب نمره از ان درس است و به ندرت پیش می اید فردی از یادگیری ان مطالب لذت ببرد چون اکثر افراد وارد رشته ای می شوند که به ان علاقه ای ندارند.

وقتی در حوزه ای که علاقه داشته باشید مطالب و مهارتهای ان حوزه را هم با عشق و علاقه فرا گیرید با اجرای ایده هایی از سایر افراد متمایز تر خواهی شد.

پس از امروز به این فکرکنید که چگونه می توانید مطالب را با عشق و علاقه یاد بگیرید.

۸- هشتمین راز موفقیت بیل گیتس: شروع به کار در اسرع وقت

راز بعدی موفقیت بیل گیتس شروع کردن با همین شرایط موجود است افرادی که عملگرا هستند و خیلی سریع ایده های خود را اجرا می کنند همان افراد موفق و ثروتمند هستند انها در شروع هر کاری تاخیر نمی کنند و بسیار عملگرا هستند

بیل گیتس از ۱۳ سالگی کارش را شروع کرد وارن بافت از ۱۱ سالگی شروع به سرمایه گذاری در سهام کرد و خیلی از افراد دیگر نیز بودند که خیلی منتظر رخ دادن فرصت نبودند و خودشان فرصت را خلق کردند

از شما می خواهیم از همین رمز موفقیت بیل گیتس استفاده کرده و از همین امروز ایده های خود را یاداداشت کرده و بنویسید از چه زمانی اولین اقدام برای تحقق ان را انجام خواهی داد و دقیقا به قولتان پایبند باشید و در همان زمان مقرر اقدام را انجام دهید به شما قول خواهیم داد با همین نکته می توانید اتفاقات مالی خوبی را تجربه نمایید.

 

برای روش افزایش سرعت و افزایش درامدتان این ویدیو را مشاهده نمایید

 

۹- نهمین راز موفقیت بیل گیتس: با دیگران مشارکت کنید

خیلی خوب است که از کمک دیگران برای موفقیتان استفاده کنید و یادتان باشد یک دست صدا ندارد و هر اندزاه از کمک دیگران استفاده کنید سریعتر به موفقیت خواهی رسید

من سالها پیش که به تنهایی کاری را شروع کردم درامد پایینی داشتم و از زمانی که چند پرسنل را وارد ان کار کردم درامدم یکدفعه افزایش خوبی داشت و این بدلیل استفاده از نیروی دیگران بود بدلیل استفاده از قدرت اهرم بود

شاید در ابتدا مسئولیتهای مهم را در اختیارشان قرار نمی دادم ولی وقتی چند مسئولیت بزرگ را در اختیارشان قرار دادم مشاهده کردم از خود من هم بهتر ان کار را انجام می دهند.

پس داشتن اعتماد به نیروهای خود بسیار مهم است و خیلی متعصب نباشید و به پرسنل خود اعتماد داشته باشید و بخشی از کارتان را به انها بسپارید خواهی دید از شما هم ان کار را بهتر انجام خواهند داد و درامد شما هم به ان واسطه بیشتر خواهد شد.

۱۰- دهمین راز موفقیت بیل گیتس: تنها با تحصیلات دانشگاهی ثروتمند نخواهی شد

بیل گیتس اشاره می کند که صرفا داشتن تحصیلات دانشگاهی سبب نمی شود که به شما درامد بالایی پرداخت کنند خودتان باید دست به کار شوید و تلاش کنید اطلاعات بیشتری را در حوزه مورد علاقتان پیدا کنید اطلاعاتی که خارج از محیط دانشگاهی است و به نوعی تجاربی است که در بازارکار واقعی رخ می دهد

در اغلب کشورها خصوصا کشورها جهان سوم، تحصیلات دانشگاهی مطابق با تجربیات بازار کار نیست  و در نتیجه افراد فکر می کنند اگر مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد گرفتند ان زمان به راحتی در جایی استخدام خواهند شد و درامد بالایی دریافت خواهند کرد

درحالیکه روزبروز استخدامی های دولتی کاهش میابد و شرکتهای خصوص هم مطابق با تجربه کاری و کاری که انجام می دهی به شما دستمزد خواهند داد نه صرفا اطلاعات دانشگاهی.

تمرین:

از شما می خواهیم در دفتری بنویسید که چه مدرک دانشگاهی دارید و چگونه می توانید با این مدرک پول بدست اورید؟

چگونه می توانید دانشی غیر از تحصیلات دانشگاهی به معلوماتتان اضافه کنید که شما را از سایر افراد متمایزتر کند؟

چگونه می توانید با همان دانش دانشگاهی کاری را برای خود شروع کنید و در همان حین تلاش کنید اطلاعاتی بیشتر از تحصیلات دانشگاهی کسب کنید.

 

۱۱- یازدهمین راز موفقیت بیل گیتس: درس گرفتن از اشتباهات

راز موفقیت دیگر بیل گیتس، درس گرفتن از اشتباهات است همانطوری که در یکی از نکات این مقاله به شکست اشاره کردیم اینجا هم اگر شما بنا بر هر دلیلی کاری را انجام دادید و در حین کار مرتکب اشتباه شدید بجای اینکه مدام خودتان را سرزنش کنید سعی کنید اشتباه را بپذیرید و از ان درس بگیرید

هیچ فردی کامل نیست و حتی افراد موفق و ثروتمند هم در رندگیشان اشتباه می کنند و چه بسا همان اشتباهات سبب شده که این افراد از تجاربی که بدست اورند رندگی خود را متحول کنند.

پس همیشه یادتان باشد به هیچ وجه خودتان را سرزنش نکنید چون سرزنش کردن سبب کاهش عزت نفس شما خواهد شد و کاری میکند که شما دیگر کاری را شروع نکیند

همیشه سعی کنید اگر اشتباهی مرتکب شدید بنویسید چرا من این اشتباه را مرتکب شدم و همین حال چگونه می توانم از این اشتباه تجربه ای کسب کنم که بزودی در جهت افزایش درامدم از ان بهره ببرم.

 

 

راز موفقیت بیل گیتس

 

 

۱۲- دوازدهمین راز موفقیت بیل گیتس: هرگز فکر نکیند خیلی سریع موفق می شوید

منظور این است کمتر فرد بوده که در مدت زمان کوتاهی یک کسب وکار بسبار بزرگ را پایه گذاری کند هر چند الان با رشد تکنولوژی روزبروز افراد در مدت زمان کمتری می توانند به استقلاال مالی برسند و به هر حال باز برای انها زمانی خواهد برد ولی برخی از افراد فکر میکنند مثلا در عرض کمتر از یکسال می توانند ثروتمندترین فرد جهان شوند

ما نمی خواهیم بگوییم این امر امکان پذیر نیست و هر چیزی امکان پذیر است ولی وقتی فردی که هیچ تجربه ای ندارد و هنوز نتوانسته ۱ میلیون تومان کسب کند چگونه می تواند هزاران میلیاد تومان را در کمتر از یکسال کسب کند.

روند جهان تکاملی است و تا زمانیکه شخصیت شما لیاقت ان درامد را در وجود خود کسب نکند تغییرات مالی در زندگی شما اغاز نخواهد شد و بایستی خودتان را برای دریافت بهترین اروزهایی که دارید اماده کنید و شخصیت خود را انقدر قوی کنید که مستحق دریافت این درامدهای بالا باشید.

۱۳- سیزدهمین راز موفقیت بیل گیتس: زندگی بهترین مدرسه برای شماست نه دانشگاه

علاوه بر اینکه توضیح دادیم تحصیلات دانشگاهی به تنهایی سبب ثروتمندشدن شما نخواهد شد دانشگاه هم سبب رشد شخصیتی شما نمی گردد خودتان باید مهارتهای زندگی را بیاموزید و درگیر کار شوید و تجربه کسب کنیداز اطلاعات دیگران برای رشد خود استفاده کنید و کاری کنید دنیا را جای بهتری برای زیستن نمایید و شما لیاقت این چنین شرایطی را دارید اگر مهارتهای مورد نیاز را کسب کنید و انها را در زندگی تان پیاده سازی نمایید

 

۱۴- چهاردهمین راز موفقیت بیل گیتس: در همه حال فروتن باشید

یکی از ویژگی های افراد ثروتمند و حتی قهرمانان ورزشی تواضع و فروتنی است و متاسفانه باور اشتباهی که در بین افراد وجود دارد افراد فقیر را فروتن می نامند و افراد ثروتمند را افرادی مغرور و از خود راضی می دانند و تا زمانیکه این باور اصلاح نشود ذهن ناخوداگاهتان به شما اجازه ثروتمند شدن نخواهد داد.

من خودم هم قبلا همین فکر را می کردم تا زمانیکه با افراد ثروتمند زیادی مصاحبه کردم با انها برخورد زیادی داشتم و در نهایت در اغلب مواقع انها افرادی متواضع و فروتن هستند و به شما هم پیشنهاد می کنیم قضاوت نکنید و بروید با افراد موفق و ثروتمند از نزدیک صحبت کنید خواهی دید که انها افرادی متواضع و فروتن هستند و بتدریج باور شما هم اصلاح خواهد شد.

۱۵- پانزدهمین راز موفقیت بیل گیتس: متعهد و پرشور باشید

راز پانزدهم موفقیت بیل گیتس این است که متعهد و پر شور باشید

داشتن تعهد نسبت به انجام کاری بسیار اهمیت دارد افرادی که حاضرند برای رسیدن به موفقیت خود را به هر طریقی متعهد کنند و بر سر قول و عهد خود باقی بمانند ذهن ناخوداگاه انها خواهد پذیرفت که در هر شرایط به کمک انها خواهد امد که ان تعهد را به مرحله اجرا دربیاورند

از شما می خواهیم بزرگ تر فکر کنید مسئولیت زندگیتان را بپذیرید و خود را متعهد کنید که موفق خواهی شد خود را متعهد کنید که ثروتمند خواهی شد و با قدرت به سمت اهداف ارزشمندتان حرکت نمایید.

 

۱۶- شانزدهمین راز موفقیت بیل گیتس: به خودتان افتخار کنید

خودتان را با همین شرایطی هست دوست بدارید وقتی نگران باشید که هنوز به موفقیتهای مالی مورد نظرتان دست نیافتید و خودتان را با افرادی مثل بیل گیتس مقایسه می کنید شاید در ابتدا ناامید شوید که چرا من نتوانستم مثل بیل گیتس ثروتمند شوم و چرا مانند فلان دوستم موفق نیستم و این مقایسه اعتماد بنفس شما را کاهش می دهد و باعث نگرانی شما می شود

چقدر خوب خواهد شد که شما خودتان را با همین شرایط بپذیرید با همین کاستی ها و کمبودها و با همین نقاط ضعف و قوتتان، ان موقع است که بتدریج احساس ارزشمندی در وجود شما ایجاد خواهد شد که شما فردی منحصر بفرد و ارزشمند هستید و قرار نیست دقیقا شبیه فرد دیگری باشید

شما توانایی هایی دارید که اگر انها را پیدا کرده و به کار گیرید می توانید اثری از خود در این جهان به جای بگذارید پس خودتان را دوست بدارید و با قدرت به سمت اهدافتان حرکت کنید

 

 

وضعیت اقتصادی ایران

 

 

 

 

جمع بندی

در این مقاله به ۱۶ راز مهم موفقیت بیل گیتس اشاره شد که مطمینا دانستن و بکارگیری انها تاثیر زیادی در بهبود شرایط زندگی شما خواهد داشت رموزی که به شما کمک خواهد کرد که الگوهای رفتاری شما بتدریج مطابق با الگوی ثروتمندترین فرد جهان باشد در ان صورت است که تغییرات مالی شما اغاز خواهد شد

امیدورایم روزی شما را در قله های بالای موفقیت ببینیم.

پیروز موفق باشید

94 دیدگاه

 1. خرید هاست می‌گه:

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

 2. مبل می‌گه:

  سلام و سپاس فراوان از اشتراک گذاریتون مطالب سایت عالیه
  تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید

 3. خیلی ممنون از سایت عالی و بسیار مفیدتون
  فقط خیلی رنگی رنگی بود؛ چشمم درد گرفت
  موفق باشید

 4. میکروپایل می‌گه:

  سلام مطلب فوق العاده خوووب و مفیدی رو در وبسایتتون به اشتراک گذاشتین
  موفق و پیروز باشید

 5. خیلی ممنون بابت سایت آموزشی عالیتون

 6. خیلی ممنونم بابت انتشار این مقاله بسیار مفید و کاربردی موفق باشید

 7. کواد کوپتر می‌گه:

  بسیار جالب بود.. عالی و پربار در عین حال خلاصه

 8. خیلی ممنونم بابت انتشار این مقاله بسیار مفید و کاربردی موفق باشید
  آموزش نرم افزار اسمارت پی ال اس

 9. باسلام و خدا قوت به شما مدیریت محترم سایت و همکاران عزیزتان
  از بابت اینکه مقالات آموزشی خیلی خوب و با کیفیت تولید می کنید از شما سپاسگزاریم.
  برایتان موفقیت روز افزون از پروردگار یکتا آرزومندم!

 10. به امید موفقیتهای روز افزون
  سال نو مبارک

 11. تالار عروسی می‌گه:

  درود به شما سپاس از محتوای بسیار مفیدتون سال خوب و مملو از موفقیت رو برای شما آرزومندم

 12. یوبوت می‌گه:

  تشکر از مطالب ارسالی
  با آرزوی سالی خوب و پر از موفقیت برای شما دوست عزیز

 13. خیلی ممنونم بابت انتشار این مقاله بسیار مفید و کاربردی موفق باشید

 14. بالابر می‌گه:

  ممنون که سرعت سایتتون بالاست برای این تو خیلی از سایتا رفتم ولی سرعت سایتشون بد بود خداروشکر که راحت چیزی که میخواستم پیدا کردم

 15. پله گرد می‌گه:

  ممنونم از اشتراک چنین مقاله ی مفیدی موفق و سربلند باشید

 16. مطالب سایت عالیهههه سعی میکنم بیشتر به سایتتون سربزنم
  استفاده کردم از مطالب خوبتون

 17. سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز
  در زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید
  واقعا ممنون .خسته نباشید.

 18. از بابت اینکه مقالات آموزشی خیلی خوب و با کیفیت تولید می کنید از شما سپاسگزاریم.

 19. خرید تیر آهن می‌گه:

  تشکر و قدر دارنی دارم از سایت خوبتون که با اشتراک مطالب عالی موجب افزایش آگاهی بازدیدکنندگان سایت می شوید

 20. ممنون از ویدیوهای آموزنده بسیار خوبتون

 21. بلیط چارتر می‌گه:

  ممنون از مطلبتون. به سایت من هم سر بزنید

 22. ممنون.مقالات شما واقعا عالی و به روز هستند.خسته نباشید

 23. ال اس اف می‌گه:

  تشکر از سایت بسیار خوب و مفیدتون
  با آرزوی سالی خوب

 24. سپاس از وبسایت کاربردی و مفیدتون ..محتوا و مطالبی که به اشتراک میزارید بسیار آموزنده ست .. همیشه موفق و سربلند باشید

 25. آرزوی موفقیت دارم برای همه کسایی که این مطلب خوندن و انگیزه پیدا کردن

 26. سمعک نامرئی می‌گه:

  با سلام و درود ممنون از محتوای مفیدی که درون وب سایت قرار میدین موفق باشین

 27. سپاسگزارم از وبسایت عالیتون .. طاعات و عباداتتون قبول درگاه حق تعالی

 28. خیلی عالی بود. مرسی به خاطر مطالب مفیدی که میزارید

 29. سمعک کودکان می‌گه:

  .محتوا و مطالبی که به اشتراک میزارید بسیار آموزنده ست

 30. مطالب خیلی خوب دارید،متشکر

 31. عالی بود ، نکات بسیار ارزنده ای داشت ،

 32. طلایاب می‌گه:

  خیلی خوبه که با وبسایت شما آشنا شدم.. مطالب اشتراکی بسیار مفید و کاربردیست

 33. مطلب جالب و فوق العاده ای بود بیشتر از این مطالب در سایت قراردهید..

 34. باربری می‌گه:

  سایت شما یکی از بهترین سایت هاست

 35. چاپ سی دی می‌گه:

  محتوا و مطالبی که به اشتراک میزارید بسیار آموزنده ست

 36. یوبوت می‌گه:

  خوندن این مقاله خالی از لطف نیست به بقیه هم پیشنهاد میکنم این مقاله رو دنبال کنن

 37. همیشه درس گرفتن از افراد موفق در زندگی خیلی تاثیرداره …

 38. لیبل می‌گه:

  مطالبتون بسیار عالی و مفید میباشد. ممنون از وقتی که برای نشر این مطالب گذاشتید.

 39. به بقیه هم پیشنهاد میکنم این سایت رو دنبال کنن
  طراحی سایت خوبی دارید موفق و پیروز باشید

 40. موضوعات بسیار کاربردی رو در سایتتون مطرح میکنید موفق باشید

 41. […] بیل گیتس حدود ۲۸ میلیارد دلار خود را بخشید که حدود یک سوم دارایی های او بود و بازهم به رتبه اول ثروتمندترین افراد جهان بازگشت و بزرگترین موسسه خیریه دنیا(ملیندا) را تاسیس نموده است […]

 42. بنده از مطالب سایت شما لذت بردم و استفاده کردم

 43. چجوری میلیاردر بشیم من دیگه خسته شدم از اینهمه استرس …

 44. به نظر ن هر کسی که بخواد ایده های کسب و کار اینترنتی خودش رو راه اندازی کنه، احتیاج به چنین مقالاتی داره، که در طول مسیر بتونه بهش کمک کنه، خیلی از شما ممنونم که چنین مقالات مفیدی را منتشر می کنید.
  سپاس

 45. ممنون از مطالب بسیار مفیدتان.موفق باشید

 46. طراحی سایت می‌گه:

  مرد بسیار قدرتمند و جسور…
  چقدر خوب میشه، ما هم یاد بگیریم و راه ایشون رو بریم…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هفت =

There are no products

تبریک به شما به عنوان یک فرد مثبت و ارزشمند