اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۳۴) فتح جزیره

اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۳۴) فتح جزیره

فتح جزیره

 اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۳۴) فتح جزیره

مشاهده ویدیو

 اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۳۴) فتح جزیره

سلام به شما دوستان عزیز

در این ویدیو اشاره شده که فردی خواسته که به جزیره ای حمله کند ولی تعداد سربازهای او یک دهم سربازهای جزیره بوده، تا اینکه این فرد به سربازانش دستور می دهد که کشی هایی که با انها به این جزیره امده اند را اتش بزنند و خلاصه انها این کار را انجام می دهند و هیچ راه بازگشتی برای خود قرار نمی دهند و فکرمی کنید چه اتفاقی افتاد؟

انها در جنگ پیروز شدند و ان جزیره را فتح کردند فقط به خاطر اینکه پلهای پشت سر خود را خراب کردند

 و این مشابه خواسته های ماست اگر ما بتوانیم پلهای پشت سر خود را خراب کنیم مطمینا به موفقیت خواهیم رسید و خواسته ما براورده خواهد شد

ما معمولا هر سال هدفگذاری می کنیم ولی با خود می گوییم که امسال باید مطالعه کنیم، درامدم را افزایش دهم، ارتباطات خوبی برقرار کنم، وارد شغل مورد علاقه ام شوم و باید، باید، باید و…  وهیچ موقع این کارها را انجام نمی دهیم چون فقط می گوییم باید انجام دهم.

شما فقط به خواسته هایی میرسید که مجبور باشید به ان برسید خواسته هایی که سبب خواهد شد رویاهایتان براورده شود.

و شما باید جای باید را با حتما عوض کنید در ان صورت است که به اهدافتان دست خواهی یافت وقتی جای باید را با حتما عوض می کنید خودبخود انرژی بسیار زیاد خواهی گرفت و همین انرژی با عث خواهد شد که خیلی سریعتر به اهدافتان دست یابید.

 

فتح جزیزه

 اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۳۴) فتح جزیره

به شما می خواهم یک تمرین بدهم و تمرین  این است که لیستی از خواسته های خود را بنویسید و توضیح دهید برای رسیدن به این خواسته ها چه کارهایی را می بایست انجام دهید؟

و لیست بایدها را بنویسید و جای انها را با حتما عوض کنید و با قدرت به سمت اهدافتان حرکت کنید به شما قول می دهم خواسته هایتان براورده خواهد شد.

اگر کارمند هستید و می خواهید برای خود کار کنید قرار نیست همین فردا پلهای پشت سر خود را خراب کنید بلکه یک برنامه بنویس و طبق همان برنامه از کارمندی ات بیرون بیا، شاید این مدت زمان شش ماه یا یکسال طول بکشد و شاید ۳ ماه، مهم این است که خودت را متعهد کنید در همان باز زمانی که قول دادید به ان عمل کنید و از کارمندی بیرون بیایید ان زمان است که می ابیست منتظر اتفاقات خوب شما بود.

و واقعا همه شما ارزش و لیاقت زیادی دارید و توانایی این را دارید که به مهمترین خواسته هایتان برسید و امیدواریم بزودی شاهد اتفاقات بزرگی در زندگیتان باشید

شاد سعادتمند و ثروتمند باشید.

 

3 دیدگاه

 1. تشک رویا می‌گه:

  خب اگه شکست میخوردن در این جنگ نمیگفتن کار غیرعاقلانه ای انجام دادن؟!

  • شهاب بشیری می‌گه:

   سپاس از نظر شما دوست گرامی
   هدف بیشتر این بوده که راه بازگشت برای خود باقی نگذاریم البته که منظور این نیست که مثلا خیلی سریع شغل کارمندی را رها کنیم و پلها را خراب کنیم
   منظور این است فعلا در کنار کار مثلا کارمندی شغل جدیدی را شروع کنیم و اگر به درامد رسیدم دیگر حتما کار کارمندی را رها کنیم و با تمام توان در همان حوزه مورد علاقه خود بهترین شویم
   تشکر از اظهار نظر شما دوست گرامی و ارزوی موفقیت برای شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

There are no products

تبریک به شما به عنوان یک فرد مثبت و ارزشمند