اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۳۳)سوره بقره و نقش افکار

اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۳۳)سوره بقره و نقش افکار

سوره بقره و افکار

اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۳۳)سوره بقره و نقش افکار

مشاهده ویدیو

 

اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۳۳)سوره بقره و نقش افکار

در این ویدیو به چند ایه مهم سوره بقره اشاره شده است

سالها پیش بود که به یک کارخانه مراجعه کردم و از صاحب ان کارخانه پرسیدم که شرایط مالی کارخانه شما به چه صورتی است و ایا سود می کنید یا نه؟

خلاصه صاحب کارخانه گفت نه اوضاع خراب خرابه، و شروع کرد به گفتن اینکه حقوق کارمندان را نمی توانم پرداخت کنم هزینه اب هست هزینه برق، مالیات و …. و همین طوری در مورد شرایط بد شغلی که در ان قرار داشت صحبت می کرد

من حدود  ۵ دقیقه انجا بودم فقط گزارش شکست و عدم موفقیت این فرد رو می شنیدم و در همین حین صحبت کردن، گوشی اش زنگ خورد و خلاصه به او گفتند که یکی از فرزاندانش حالش بد شده و در بیمارستان هست و خیلی سریع به بیمارستان مراجعه کرد.

می خواهم به شما بگوبم که اگر افکارتان منفی باشد و اگر مدام ناله کنید مشابه همین اتفاقات را تجربه خواهی نمود خیلی مهم است که دیگران را هم ناامید نکنید اگر موفقیتی دارید یا به جایی رسیدید که افراد از شما به عنوان یک فرد موفق یاد می کنند بجای اینکه از شرایط بد شغل خود صحبت کنید حتی به ان فرد انگیزه دهید که کاری را شروع کند و جای دوری نمی رود.

 ان فرد همیشه سپاسگزار شما خواهد بود که اطلاعات مفیدی را از شما دریافت نموده است.

 

سوره بقره و افکار

اصلاح عادتها و باورها(قسمت ۳۳)سوره بقره و نقش افکار

در ضمن اکثر افراد حتی اگر تمام رمرز موفقیتان را به انها بگویید باز کاری انجام نمی دهند چون ۹۹ درصد افراد عملگرا نیستند و حتی انجام دهند هم کار خیری بوده که شما انجام دادید و هم سبب خواهد شد شما هم تلاش بیشتری کنید و کسب وکار خود را رشد دهید.

تمرینی برای شما داریم

از همین امروز حتی اگر کارمند هستید بجای نگران بودن و انتقال انرژی منفی به دیگران، به این افراد انرژی مثبت دهید و بگذارید کلامتان مثبت باشد و اینها فقط بخاطر خودتان است و بیشترین سود را خودتان خواهی کرد.

در پایان خدمت شما عرض کنیم که اگر دوست داشتید می توانید در دوره قوانین ثروت خداوند شرکت کنید در این دوره به مباحث خیلی مهمی اشاره خواهد شد و جزییات همین ایه ها مطابق با امور مالی برای شما تشریح خواهد شد

شاید شما گفته های من را به سادگی باور نکنید ولی وقتی این گفته با کلام قران هماهنگ شود و به ان استناد شود خواهی دید که باورپذیری شما بشدت افزایش خواهد یافت و وقتی شما هر موضوعی را باور کنید دقیقا ان اتفاق عالی را تجربه خواهی کرد.

اگر علاقمند به این دوره بودید می توانید در این دوره شرکت کنید و اتفاقات مورد نظرتان را در سال ۹۷ تجربه نمایید.

اطلاعات دوره قوانین ثروت خداوند

 

قوانین ثروت خداوند

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 3 =

There are no products

تبریک به شما به عنوان یک فرد مثبت و ارزشمند